Організація самоврядування

Учнівське самоврядування ліцею «Інтелект» Львівської міської ради регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про громадські організації», Статуту школи.

А також керується: Статутом учнівського самоврядування, Наказом "Про організацію роботи учнівського самоврядування", планом робити учнівського парламенту ліцею "Інтелект".

Мета: виховання і формування свідомого, з активною громадською позицією громадянина України; сприяє виробленню в учнів почуття господарів своєї школи, покращенню стосунків і діяльності.

Завдання:

1.Формування високих морально-духовних якостей учнів.

2. Сприяння згуртуванню учнівського колективу.

3. Створення умов для самореалізації особистості, учнівського самоврядування.

4. Виховання любові до рідного краю.

5. Виховання учня, як особистість.

Провідна ідея: всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування.

Переконання: всі мають стати активними, знайти своє місце у справах свого колективу, міста, району, області, України.

Девіз:

«Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!»

Президент учнівського парламенту

Гримак Володимир