Зарахування учнів до ліцею "Інтелект" ЛМР

Витяг зі Статуту ліцею "Інтелект" Львівської міської ради

2.1. Зарахування учнів до 1 класу Ліцею здійснюється на основі чинних нормативно-правових актів у галузі «Освіта». Зарахування учнів до початкової школи Ліцею здійснюється, як правило, з 6 років.

2.2. Дозволяється зараховувати учнів до Ліцею на конкурсних засадах, але тільки у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність Ліцею.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування Ліцею, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, котрі здобувають освіту у цьому Ліцеї, чи є дітьми працівників навчального закладу.

2.3. Зарахування учнів до Ліцею проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Документи, щодо зарахування дітей у навчальний заклад