Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та районних конкурсів-захистів учнівських проектних, дослідницьких та пошукових робіт у 2016 – 2017 н.р.

№з/п Предмет Прізвище, ім‘я учня Клас Місце Вчитель
1. Географія Р.Пастернак 8 ІІІ Н.Кріт
2. Французька мова Р.Мисько І.Хутка Р.Данилів С.Махнюк 10 10 10 11 ІІІ ІІІ ІІІ ІІ Х.Лукасевич Х.Лукасевич Х.Лукасевич Т.Ніколаєва
3. Християнська етика О.Хутка 10 ІІІ І.Сокіл
4. ІКТ Р.Данилів 10 ІІІ Н.Шершунь

Переможці і призери конкурсів:

№з/п Назва Прізвище, ім‘я учня Клас Місце Вчитель
1. ІІ етап конкурсу ім. Т.Шевченка П.Ферій І.Хутка 5 10 ІІІ І О.Лоза Н.Луців
2. Сурми звитяги О.Хутка 10 ІІІ О.Хутка
3. Першість району з шахів В.Слівко 11 ІІІ О.Павлик
4. Першість району зі спортивної стрільби М.Коваль 11 І О.Павлик
5. Конкурси –захисти учнівських проектних, дослідницьких та пошукових робіт О.Теплова М.Назаров Д.Вуйко Ю.Пастернак І.Швед Н.Федишин 10 4-Б 4-Б 4-А 11 7 ІІ І І І ІІІ І Труд. навчан. Нове життя вторинної сировини Історія Біологія

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.

№ з/п Предмет Прізвище, ім.‘я учня Клас Місце Вчитель
1. Англійська мова Мисько Роман 9 ІІ Х. Тиховська
2. Математика Назаров Данило 6 ІІІ І.Ткач
3. Трудове навчанняХутка Ольга9ІІН. Кізан
4. ІКТ Данилів Роман 9 І Н.Шершунь
5. Французька мова Мисько Роман
Хутка Ольга
Хутка Ірина
Махнюк Софія Лішинська Софія
9
9
9
10
11
ІІІ Ю.Тріщук
6. Християнська етика Хутка Ольга 9 ІІ І. Сокіл
7. Інформатика Мисько Роман 9 ІІ Н.Шершунь
8. Історія Каминська Софія
Тріщук Денис
Гулей Марія
8

9
10
ІІІ Н.Ферій

Переможці і призери конкурсів, турнірів, спортивних змагань

у І семестрі 2015-2016 н.р.

№з/п Назва Прізвище, ім.‘я учня Клас Місце Вчитель
1. ІІ етап конкурсу ім. Т.Шевченка Хутка Ірина Швець Вікторія 9, 5-Б ІІІ, ІІ Н.Луців Н.Ништа
2. Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика Махнюк Софія
Угринович Олеся
Ферій Павло
9
7
4
І Н.Луців
О. Куртяк
3. Конкурс Євроклубів Жищинська Анна
Махнюк Софія
Теплова Олена
Чекалова Олена
Дуфанець Марта
Матвіїв Анна
10,9, 6 І Т Лаба
4. Конкурс «Горішок» Петришин Владислав
Ферій Павло
Волошин Маркіян
4 ІІ О. Куртяк
Кiлькiсть переглядiв: 258

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.